Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Krusza Zamkowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł84,40 m² 6 504,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

MW Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,4 m , położone w Inowrocławiu przy ulicy Kleeberga 5 na osiedlu Rąbin w cenie 549 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego 33a. Całe mieszkanie jest zadbane i odświeżone. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Borkowo

Borkowo(Krusza Zamkowa + 6 km)

210 000 zł36,56 m² 5 743,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się w bloku mieszkalnym zlokalizowane zaledwie 5 km od Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

194 000 zł50 m² 3 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 50 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości prezentuje elegancki i komfortowy apartament dwupoziomowy z lokalem użytkowym, o łącznej powierzchni 141 m , położony w samym sercu Inowrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł98,38 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Duże, bezczynszowe, mieszkanie, gotowe do wejścia Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,47 m2 , położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Polanowice

Polanowice(Krusza Zamkowa + 18 km)

160 000 zł51,60 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Polanowicach - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jaksice

Jaksice(Krusza Zamkowa + 8 km)

55 000 zł43 m² 1 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w miejscowości Jaksice. Nieruchomość o powierzchni około 43 m2 składająca się z małego.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,30 m² 6 450,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary. To przytulna kawalerka położona w centrum miasta w zadbanej kamienicy (oficyna), a w dodatku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Krusza Zamkowa

Krusza Zamkowa,kujawsko-pomorskie

319 000 zł60 m² 5 319,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie z działką o łącznej powierzchni 228 m , stanowiące doskonałą alternatywę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij